דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » מאמרים » כוכב פלוטו עובר למזל גדי ממש בימים אלה: טוף או רע ליהודים?
כוכב פלוטו עובר למזל גדי ממש בימים אלה: טוף או רע ליהודים?
האסטרולוג מוניוס חושן-קליין מנתח את תוצאות מעברו של כוכב פלוטו למזל גדי, מעבר שמתרחש ממש בימים אלה,ומכניס את כולנו לתקופה חדשה שתארך כ 16 שנים. מוכנים?..

שתף:

פלוטו במחזוריות אסטרולוגית - פלוטו במזל גדי

מוניוס י. חושן קליין

    חיבור זה נכתב עקב החשיבות העצומה של כניסת פלטו למזל גדי ממש בימים אלה. השפעת  הקוניוקטורה הזו על העולם תהיה מאד משמעותית.

     כוכב פלוטו התגלה בשנת 1930 .פלוטו הוא כוכב קטן אשר זה לא מכבר ניטל ממנו התואר כוכב לכת מפאת גודלו הזעיר, פלוטו עובר בכל המזלות במסלול אליפטי במשך 244-248 שנה, במהלך מסלולו הוא עובר 3666 מיליארד מייל, אורך זמן מסעו בכל מזל  שונה מסימן לסימן, למשל הוא חלף על פני מזל סרטן במשך 26 שנה , וביקר במזל עקרב במשך 12 שנה . בשנת 2006 בוועידת האיגוד האסטרונומי הבינ"ל הורד פלוטו ממעמד כוכב לכת ונתפס כעת ככוכב שביט ענק .

    פלוטו הוא בנם המיתולוגי של כרונוס וריאה, הוא אל השאול בתרבות הרומית, המיתולוגיה היוונית מספרת לנו כי האדס (פלוטו) היה אל השאול ושליט המתים, האדס שלט בשאול במעמקי  האדמה ביד רמה,הוא לא הראה סימני רגש כל שהם לא גילה כל רחמים או חמלה .האדס אף נודע כלוחם נועז ותקיף אכזר מאד בכל מלחמות הטיטנים כנגד האלים האולימפיים.

    פלוטו שייך ליסוד מים, נחשב כשליט בית שמיני במפת הלידה, ושולט על מזל עקרב. פלוטו המסמל את אנרגית השינוי וההתחדשות כפי שמהגולם יוצא פרפר ,כך קיים תהליך של מוות ותחיה מחדש,שבירת הדפוסים הישנים ויצרת מערכות חדשות,לפיכך פלוטו הוא הטרנספורמטור הגדול הוא מביא לידי סיום של דברים ואח"כ התחלות חדשות.  

     פלוטו מפרק לגורמים עד לרמת הגורם הקטן ביותר ומרכיב את הכל מחדש,יחד עם הרחקת הישן או הלא רצוי. פלוטו קשור להיטהרות ולחיים אחר המוות,לתת ההכרה, ליצרים מודחקים לזעם כבוש להרסנות ולאלימות, פלוטו מלמד אותנו כיצד להתמודד עם עוצמה, כיצד אנו מתמודדים עם כוחות דימוניים ומטהפיזיים.

    מילות המפתח של פלוטו הן : טרנספורמציה,כליון,התחדשות ,שינוי יסודי,ניתוץ העבר, הרחקת הלא רצוי על מנת לעשות מקום לחדש, , התמודדות עם כוח ועוצמה,פלוטו משמעו הרסנות,יצרים מודחקים, רגשות עמוקים,אובססיה,מיסטיקה מחתרתיות,כל הקשור מתחת לפני הקרקע, מסתורין,דמוניזציה,מין, מוות טיהור וזיכך.

    פלוטו הוא הפניקס האגדי, עוף החול אשר נכלה באש,וחוזר לקיום בעלייתו מתוך אפרו.פלוטו במהלכו בין המזלות מביא עמו מהלך כפייתי קסום בכל מקום ובכל נושא שעולה על הפרק במהלך מסעו על פי הבית והסימן בו הוא עובר. במהלכו הוא הורס בדרכו כל דבר שמייצג את הסדר הישן ודורש מאתנו לבנות סדר חברתי חדש ,עולם חדש על חורבות העולם הישן, השפעת פלוטו על מפת הלידה האישית, ועל ההורוסקופ האישי היא השפעה קרמאתית.

    פלוטו נכנס לסימן גדי בשנת 42 בעת שקלודיוס היה קיסר רומי,קלודיוס היה שליט מוכשר אשר הביא רפורמות שונות לסנט הרומי,השיב את הסדר החברתי על כנו , הגדיל והרחיב את גבולות האימפריה במיוחד בכובשו את בריטניה, מן הראוי לזכור עובדה זו, עובדת נפילת בריטניה בעת כניסת פלוטו לסימן גדי,במיוחד לקראת שנת 2012 שנת האולימפיאדה בלונדון, זאת ועוד כאשר נכנס פלוטו לסימן גדי, סט' פאול  וסט' פטר ( סט' =קדוש)ביצעו את הטרנספורמציה הפלוטונית שלהם,כאשר יזמו מהלך מסיונרי בסוריה, צעדים אלה היו ייסוד הדת הנוצרית כאשר 100 שנה לאחר מכן, רומי הפגאנית מתחילה להעלם מעל מפת העולם הישן. הנצרות היא דוגמא מצוינת עבור מאפייני פלוטו מאחר והנצרות ביססה עצמה באמצעות כפייה ,עקובה מדם, בנית הנצרות הייתה מלווה בהרג, במוות, בהרס עולם הישן הפגאני.       

     השנה היא 536 פלוטו נכנס לסימן גדי , העולם הישן נמצא במצב של עוני, חוסר,סבל, כל המאפיין את סטורן וסימן גדי,המזרח התיכון תחת מעטה של אבק וולקני,הגורם למצב של קור  חורפי. במרחבי העולם הישן מתרחשות מלחמות ואי יציבות בכל המרחב של אירופה והמזרח התיכון. הבודהיזם מצא את היפנים , הנצרות מצאה את הוולשים, האצטקים מצאו את חצי האי יוקטן,ומגפות שטפו את אירופה,מצב שגרם לחוסר פעילות חקלאית ומכאן נובע חוסר במוצרים חקלאיים, קרי רעב וחוסר.

    ב 1516 החל ממש להתגלות העולם החדש , אמנם קולומבוס יצא למסע תגליותיו ב 1492  אבל הסיבוב השני לאמור ההתרחבות אל תוך היבשת החלה בסביבות 1515

התרחבות והתפשטות שהגיעה  לשיאים חדשים בתקופת הקולוניאליות.

עשר שנים מאוחר יותר לאמור 1525 מרתין לותר מורד בכנסיה הקתולית ומכונן את הכנסייה הפרוטסטנטית.

    ב 1762 נכנס פלוטו לסימן גדי בתקופה זו היינו עדים לטרנספורמציה פוליטית וכלכלית, מקובל לתארך את מועד תחילתה של המהפכה התעשייתית לשנת 1760 המהפכה התעשייתית היא השם המצביע על שורה של שינויים חברתיים וכלכליים שהתחוללו באנגליה ואחר–כך ביתר מדינות אירופה ובארצות הברית, החל מאמצע המאה השמונה עשרה ועד מחצית המאה התשע עשרה.

    אנו למדים אודות מלחמת 7 השנים בה העבירה צרפת את חלק מקנדה לידי הבריטים , הקולוניות האמריקניות שהיו ברבבות הימים לארה"ב, החלו לעצב עצמן ולשאוף לעצמאות , ולבסוף עברו לשלב של מאבק עד להכרזת העצמאות של הקולוניות האמריקניות מידי בריטניה וכינון ארה"ב , מהלך אשר גרם לאי שקט ,לאי יציבות באירופה, שינוי חל בלאומים שונים בעולם.

    מלחמה ארעה בין האימפריה עותמנית לבין רוסיה, לאחר שייקתרינה הגדולה עלתה על כס המלכות, פולין נחלקה בתקופה זו לשלושה חלקים שהיו בחזקת פרוסיה ,אוסטריה ורוסיה, בריטניה החליפה את קובה תמורת פלורידה,קונסטלציית פלוטו גדי  מאופיינת בהתרחבות הקולוניאליזם.

     מן הראוי לזכור כי בתקופה בה נתגלה פלוטו 1930, עלה לבמת העולם הפשיזם, ועלייתו של הרייך השלישי,זמן מועט לאחר מכן החלו הניסיונות הראשונים בביקוע האטום ובפצצת האטום נעשה שימוש חמש עשרה שנה לאחר מכן מעל שמי יפן.

    פלוטו החל את מסעו הלפני אחרון בסימן קשת זה היה בשנת 1995 במסע זה הביא עמו מלחמות דת ומאבקים אידיאולוגיים ותרבותיים ,הואיל וסימן קשת מסמל את התקשורת הרי מאבקים אלה היו בדיסיפלינה הזו,מרביתם מאבקים וורבליים על אף שלא היו חסרות מלחמות עקובות מדם, הכנסייה הקתולית זועזעה על ידי שערוריות מין,הכלכלה העולמית היא כלכלה גלובלית הנשלטת על ידי תאגידים רב לאומיים ,ובפתח החלה להסתמן מלחמת דת בין כרייסט לבין אנטי כרייסט לאמור בין האיסלאם והנצרות,או בין ישמעאל לבין אדום, ירית הפתיחה למלחמת דת זו הייתה ב 11 לספטמבר 2001  במגדלי התאומים בעיר ניו יורק.

    פלטו נכנס זה מכבר למזל גדי בו הוא יישאר עד לשנת 2024 ,סימן גדי הוא סימן מאד פרקטי , הגדי הוא חלק מהעולם המעשי מהעולם החומרי,הגדי שואף למעמד , לסטאטוס, הגדי מסמל את העולם ההישגי את השאיפה להגיע לפסגה ,המטרה מקדשת את האמצעים,גדי הוא אוטוקרט והבירוקרט האולטמטיבי.

    סימן גדי נשלט על ידי הכוכב סטורן הכוכב אשר מסמל את המשמעת הנוקשה, את הסמכות, והאוטוריטה והאחריות, הכוכב מסמל את הממסדים,המוסכמות, השמרנות, והיציבות, כל האמצעים מוקדשים למימוש המטרה,סטורן אף מסמל את הפסימיות ,זה סימן מאופק קודר ואפל.

    פלוטו בסימן גדי יעמיד במבחן את יכולת העמידה , את המשאבים של מדינות ממשלים ושל מנהיגים, קונסטלציה זו תעמיד במבחן את יכולת העמידה של חברות ותאגידים ומדינות.

    כאשר פלוטו יכנס במהלכו אל תוך סימן גדי ,עלינו לצפות כי פלטו יגרום לשינויים רדיקליים וטרנספורמציות בכל הנושאים והתחומים אותם מסמל סימן גדי, לאמור שינויים בדפוסים חברתיים,במבניים ובמוסדות פוליטיים וכלכליים, הריסת הישן ובניית החדש.קונסטלציה זו תביא להיבחר קדר חדש של מנהיגים ובאראק אובמה הוא הסנונית הראשונה.

    למעשה פלוטו כבר נכנס למזל גדי בראשית שנת 2008 ,ברם פלוטו ביצע מהלך של רטרו ביוני 2008. ב 28 לנובמבר 2008 פלוטו  אל השאול יחזור שוב לסימן גדי, וכבר בחודש אוקטובר היינו עדים להשפעת מהלכו של פלוטו על הממסד הכלכלי העולמי, התבנית הכלכלית העולמית לא תשוב לקדמותה, שינוי רדיקלי פוליטי נוסף נעשה זה מכבר עם היבחרו של באראק אובמה לנשיאות ארה"ב, מהלך אשר ישפיע על דפוסי המבנים הכלכליים והביטחוניים העולמיים .

    אנו נראה את ביצועי פלטו בהשפעתו על ממשלות, דתות, מוסדות לאומיים ובין לאומיים, פלוטו עשוי גם להשפיע על התשתיות כגון תחבורה לאמור גשרים מנהרות ורכבות תחתיות פלוטו עשוי להשפיע על מחתרות או הטרור העולמי אשר מתנהג כמחתרת לכל דבר, העולם יתנהג בדיוק כמו סיר לחץ האם יהיה לו את שסתום הביטחון לשחרר את הלחץ או שמא אנו ננסה לפתור את בעיות העולם באמצעים אלימים.

    יתכן כי במהלך המאורעות העולמיים יחברו יחד מדינות או יבשות במבנים פוליטיים מדיניים שונים זאת על מנת שתהה להם יכולת להתמודד עם עוצמת האירועים,נקווה כי המנהיגות העולמית תגלה אחריות ואיפוק, בשנת 2012 לערך אורנוס יוצר היבט של 90 מעלות לפלוטו יש להניח כי טרנזיט יזרז את השינויים האמורים לעיל השינוי אשר פלוטו ואורנוס יחוללו יהיו שינויים במבנה הפוליטי והחברתי , שיאו של האירוע עשוי להיות בקיץ 2012 .

    אציין כמה נקודות לתשומת לב כי הם עשויים להיות במוקד ובמרכז העניינים העולמיים בשנים הבאות, ראשית אולי כדאי לציין את עלייתו של המזרח להגמוניה עולמית, במיוחד עם התעצמותה של סין, את פקיסטאן הגרעינית בשליטה איסלמית, את הודו אשר מצד אחד סין נושפת על עורפה, ואת פקיסטן מאיימת על שלומה, ולקינוח את המלחמת הדת שהיא מלחמת העולם הIII באמצעים טרוריסטיים,הטרור העולמי האיסלאמי הפונדמטליסיטי כנגד הדת והתרבות המערבית.

    כיצד יראו פני הדברים? קשה לומר: יתכן כי מהלך העניינים יירגעו או לחילופן הסערות והשינויים ימשיכו עד לשלהי שנת   2019 שהיא שנה בעייתית, מכל מקום אפשר לומר בוודאות כי בשנת 2024 בעת כניסת פלוטו לעידן הדלי, העולם לא ייראה כפי שהוא היום לפחות מבחינת המבנה המוסדי חברתי פוליטי.

מוניוס י חושן קליין

Monius I. Khoschen-Klein

monius.ikk@gmail.co


דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים