דף הבית
אודותי
ההורוסקופ היומי
פורום
מאמרים
קישורים
כתבו לי
הפוך לדף הבית
הרשם לניוזלטר
שם:
דוא"ל:
דף הבית » תחזית שבועית
שבוע 24/05/2018 עד 31/05/2018

שתף:

 

 

 

מה קורה בכוכבים 27 למאי 18

אחרי שבוע סוער למדי, מגיע סוף סוף שבוע הרמוני ואפילו מעניין, לפחות תקשורתית: מרקורי כוכב התקשורת עובר ממזל שור האיטי והמופנם למזל תאומים התקשורתי והדינמי.. סוף סוף אפשר לדבר ולחייך בו זמנית! הכינו את הלחיים שלכם..

במקביל, שתי זוויות הרמוניות שכוללות את ונוס ומרס מביאות גם עדנה למערכות היחסים שלנו כשוונוס הרגשית שלנו ממליצה עכשיו לחבק, לאכול ביחד מרק איטי תוך מבטים רכים, ולהתעקש על שנת כפיות..

ועם הזויות האלה, ועם ונוס שלנו שפותחת לבבות בעדינות אך בתקיפות, הרי שאם הלב פנוי, ואין נפש תאומה בסביבה – זה הזמן לדייט. מוכנים?..

 

 

התהליכים המשמעותיים של השבוע

@ מרקורי עובר למזל תאומים

@ זוית הרמונית בין ונוס לנפטון

@ זוית הרמונית בין השמש למרס

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו ללא ספק מעברו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו ממזל שור האיטי והמופנם, למזל תאומים התקשורתי והאסרטיבי.

אחרי שבוע שבו התקשורת שלנו היתה בעיקר מעשית, הגיע הזמן לתת מקום לקלילות ולזרימה התקשורתית שמביא איתו מרקורי במזל תאומים: זה בדיוק הזמן ליזמות תקשורתיות מסוגים שונים, להתחלות מעניינות, ובעיקר להרחבת המעגלים החברתיים שלנו עם אנשים חדשים שיוכלו בעתיד להיות גם חלק מהמעגלים האישיים שפיתחנו לנו.

זהו זמן טוב לתת לכוונות שלנו מלים, ולמלים – את הקהל הנכון שיודע להעריך אותן ולהשתמש בהן בתבונה.

זוית הרמונית שיוצר מרקורי עם כוכב מרס ששוהה במזל דלי, מאפשרת לנו גם לתרגם את המלים שלנו למעשים באופן טבעי ונכון, ודלתות שעד עכשיו היו סגורות בפנינו מגלות גמישות רבה, ואפילו עשויות להפתח עם המלים הנכונות.. שווה לנסות.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות תאומים, בתולה, דגים, וקשת.

 

הזוית הרגשית של השבוע – זו הזוית ההרמונית בין ונוס הרגשית, לנפטון שהוא בעצם אוקטבה גבוהה של ונוס שלנו.

ונוס שוהה עכשיו במזל סרטן הרגשי. אחרי חודש של פלרטוטים מבטים והרבה מלים שמדברות על רגשות, הרבה התחלות מעניינות והרבה חברויות חדשות, עוברת ונוס למזל סרטן והופכת אותנו למופנים יותר מבחינה רגשית, וקצת יותר זקוקים לבטחון, להבנה, לחיבוק הכפיות המפורסם, ולתחושה של בית.

זוית הרמונית שיוצרת ונוס שלנו עם נפטון הרגשי רק מחזקת את התחושות האלה, ומעצימה את אלה שהולכים עם הרגש העדין הזה עד הסוף, ואף עוזרת להם להעמיק קשרים.

זהו זמן טוב לבטא רגשות עדינים ולא להשאיר דברים בבטן: תתפלאו כמה מאתנו, גם הקשוחים והציניים, אוהבים לשמוע את המלים הרכות האלה, בעיקר את זו עם ארבע האותיות, ובזמן שכזה עם קצת מאמץ קטן הם עלולים אפילו לומר אותן בעצמם.. כן כן.

הזוית שבין ונוס לנפטון מאפשרת ליצירתיות שלנו לתפוס מקום עומק ונפח, ובעצם בכל התחומים. כעת הכוכבים מתגמלים את מי מאיתנו שהולך עם הצד היצירתי שלו ואף חושב מחוץ לקופסה, ובעצם גם את כל מי שלא פוחד לבטא רגשות, כולל כל המחויבויות הנלווים אליהם..יהיה מעניין.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות שור, דגים, עקרב, אריה, דלי, קשת, תאומים ובתולה.

 

הזוית ההרמונית של השבוע – את הזוית הזו נגלה השבוע דווקא בין שני הכוכבים האקטיביים בגלגל המזלות: השמש – וכוכב מרס.

השילוב ההרמוני הזה שמתרחש במזלות האויר – השמש במזל תאומים ומרס במזל דלי – מקל מאוד על מי מאתנו שלוקחים יזמות אקטיביות, ועוזר להם לפלס דרך ולהגיע למקומות הנכונים עם קצת העזה, חוצפה, ו..המלים הנכונות.

כן, הצירוף של השנים האלה בזוית הרמונית הוא מעניין למדי: הוא מעניק למי שמעז כעת ולוקח יזמה – רוח גבית אמיתית,  ויכולת לפרוץ גבולות ולשכנע אנשים לפעול ולסייע, והופך אותם לבני ברית אמיתיים עם התקשורת הנכונה.

אבל.. כמו שכולנו יודעים, לא מספיק להגיע לדלת כדי לפתוח אותה: צריך גם ללחוץ על הידית.. הזוית הזו מתגמלת את לוחצי הידיות שבינינו, שלא פוחדים לקפוץ למים ולגלות שהשד אינו נורא כל כך, ויש שם יותר בונוסים ממה שדמיינו עבור אלה שמשאירים את הפחד מאחור, ופשוט קופצים פנימה, למרכז המגרש...

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות אריה,  טלה, מאזניים, סרטן, גדי, עקרב, שור ודלי.

 

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל דלי, ונראה שהצד החברתי שלכם הופך פעיל מאוד, לטוב – ולרע: מרס מביא איתו אמביציה חזקה וקידום אישי במוסדות וארגונים, אבל גם עצבנות וחוסר סבלנות במעגלים החברתיים, ופה ושם גם כיסוחון קטן.. גלו איפוק!

שור

ונוס שליטת המזל שלכם נעה במזל סרטן ומאפשרת לכם לשדרג את התקשורת שלכם, ולהשתמש לא רק בכלים המעשיים שלכם – ולשור שלנו כידוע יש ארגז כלים מאוד מעשי – אלא גם בקסם הרגשי.. ונוס מרככת אתכם, והופכת אתכם ביתיים ומשפחתיים יותר.. נעים.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם עובר למזל תאומים וכמו קשת לכינור הופך את התאומים שלנו שממילא נחשב לתקשורתי מאוד, לעוד יותר תקשורתי קליל וזורם ממה שהוא. התוצאה יכולה להיות מדהימה, אם תנצלו את המומנטום הזה לכמה יזמות תקשורתיות חדשות ונועזות במיוחד.

סרטן

ונוס הרגשית ממשיכה לנוע במזל שלכם ולעזור לסרטנונים שלנו לא רק לפתוח את הלב, אלא גם לגעת באהבה ממש.. כן, זהו זמן לאפשר לצד הרומנטי שחבוי בתוך כל סרטן מופנם להגיח בתעוזה החוצה, ולתת מקום לאהבה, לדבר אהבה, ואפילו לחבק..באהבה. קדימה.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם שוהה במזל תאומים השייך ליסוד האויר, ובית התקשורת שלכם אקטיבי מאוד: זהו זמן מצוין לשדרג תקשורת עם חברים ידידים ומכרים, ואפילו לשפץ את המעגלים החברתיים שלכם כמו גם את הקשרים עם הקולגות המקצועיות. מלות המפתח – מדברים ו..נפגשים.

בתולה

מיקומו של מרס במזל דלי שם את הדגש בימים אלה על כל מה שקשור לתחום המקצועי בחייכם, בתולות: זהו זמן לתת גז כעת בעבודה, לחשוב על קורסים מקצועיים או על סדנאות צמיחה, ולא לפחד לאפשר לאמביציה שלכם להעז, ובגדול: רוצו קדימה!

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה כעת במזל סרטן המאכלס את בית הקריירה שלכם, ומשווה למאזנאים החמודים שלנו קסם מיוחד, בעיקר בכל מה שקשור לקריירה, ליזמות אמביציוזיות, וליחסים עם סמכויות. זמן מצוין לעמידה בפני קהל, ולאתגרים גדולים במיוחד.

עקרב

כוכב מרס צועד במזל דלי, ומדגיש את היכולת שלכם לשדרג עאת כל מה שקשור לבית ולסביבתו, כולל שיפוצים בבית, או אפילו מחשבה על שינוי מקום מגורים. בד בבד מרס עלול להביא איתו קצרים בתקשורת עם בני הבית ופתיל קצר: במקום לריב – שתפו בתכניות וברגשות.

קשת

מעברו של מרקורי כוכב התקשורת למזל תאומים המאכלס גם את בית הזוגיות והיחסים שלכם, מקום בו נמצאת גם השמש, מדגיש את היכולת שלכם לשדרג עכשיו את מערכות היחסים שלכם, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולדבר על הכל. אם הלב פנוי – צאו לדייט..

גדי

כוכב סטורן ששוהה במזל שלכם מדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם להתארגן נכון וחכם מבחינה כלכלית. תומך בגישה הזו כוכב מרס ששוהה בבית הכספים שלכם: מרס יוצר בלגן וגורם להוצאות גבוהות מהרגיל, ומכריח אתכם לשנות סדרי עדיפויות. אל תבזבזו כספים!

דלי

אנרגיה, מרץ, עוצמה ואמביציה – זה חלק ממה שמביא איתו כוכב מרס ששוהה במזל שלכם, והוא אלוף בלהעיר דליים רדומים, ולהבעיר בהם את אש האמביציה... אולם מרס גורם גם לפתיל קצר ולתגובות קיצוניות: נסו לדבר לפני שאתם חוטפים את הקריזה, ואל תנתקו קשרים.

דגים

ונוס ששוהה עכשיו במזל סרטן השייך גם הוא ליסוד המים, מאכלסת את בית הרומנטיקה שלכם, ומי רומנטי יותר מאשר שני המזלות האלה.. זוית הרמונית שנוצרת בנוסף בין ונוס לנפטון שליט המזל שלכם מאפשרת גם לרומנטיקה הזו להתממש כקשרים, או כפעילות יצירתית שמחה...כיף.

 

 

 

חפש תחזית שבועית:
טלה שור תאומים סרטן
אריה בתולה מאזניים עקרב
קשת גדי דלי דגים
טלה
מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל דלי, ונראה שהצד החברתי שלכם הופך פעיל מאוד, לטוב – ולרע: מרס מביא איתו אמביציה חזקה וקידום אישי במוסדות וארגונים, אבל גם עצבנות וחוסר סבלנות במעגלים החברתיים, ופה ושם גם כיסוחון קטן.. גלו איפוק!שור
ונוס שליטת המזל שלכם נעה במזל סרטן ומאפשרת לכם לשדרג את התקשורת שלכם, ולהשתמש לא רק בכלים המעשיים שלכם – ולשור שלנו כידוע יש ארגז כלים מאוד מעשי – אלא גם בקסם הרגשי.. ונוס מרככת אתכם, והופכת אתכם ביתיים ומשפחתיים יותר.. נעים.תאומים
מרקורי שליט המזל שלכם עובר למזל תאומים וכמו קשת לכינור הופך את התאומים שלנו שממילא נחשב לתקשורתי מאוד, לעוד יותר תקשורתי קליל וזורם ממה שהוא. התוצאה יכולה להיות מדהימה, אם תנצלו את המומנטום הזה לכמה יזמות תקשורתיות חדשות ונועזות במיוחד.סרטן
ונוס הרגשית ממשיכה לנוע במזל שלכם ולעזור לסרטנונים שלנו לא רק לפתוח את הלב, אלא גם לגעת באהבה ממש.. כן, זהו זמן לאפשר לצד הרומנטי שחבוי בתוך כל סרטן מופנם להגיח בתעוזה החוצה, ולתת מקום לאהבה, לדבר אהבה, ואפילו לחבק..באהבה. קדימה.אריה
השמש שליטת המזל שלכם שוהה במזל תאומים השייך ליסוד האויר, ובית התקשורת שלכם אקטיבי מאוד: זהו זמן מצוין לשדרג תקשורת עם חברים ידידים ומכרים, ואפילו לשפץ את המעגלים החברתיים שלכם כמו גם את הקשרים עם הקולגות המקצועיות. מלות המפתח – מדברים ו..נפגשים.בתולה
מיקומו של מרס במזל דלי שם את הדגש בימים אלה על כל מה שקשור לתחום המקצועי בחייכם, בתולות: זהו זמן לתת גז כעת בעבודה, לחשוב על קורסים מקצועיים או על סדנאות צמיחה, ולא לפחד לאפשר לאמביציה שלכם להעז, ובגדול: רוצו קדימה!מאזניים
ונוס שליטת המזל שלכם שוהה כעת במזל סרטן המאכלס את בית הקריירה שלכם, ומשווה למאזנאים החמודים שלנו קסם מיוחד, בעיקר בכל מה שקשור לקריירה, ליזמות אמביציוזיות, וליחסים עם סמכויות. זמן מצוין לעמידה בפני קהל, ולאתגרים גדולים במיוחד.עקרב
כוכב מרס צועד במזל דלי, ומדגיש את היכולת שלכם לשדרג עאת כל מה שקשור לבית ולסביבתו, כולל שיפוצים בבית, או אפילו מחשבה על שינוי מקום מגורים. בד בבד מרס עלול להביא איתו קצרים בתקשורת עם בני הבית ופתיל קצר: במקום לריב – שתפו בתכניות וברגשות.קשת
מעברו של מרקורי כוכב התקשורת למזל תאומים המאכלס גם את בית הזוגיות והיחסים שלכם, מקום בו נמצאת גם השמש, מדגיש את היכולת שלכם לשדרג עכשיו את מערכות היחסים שלכם, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולדבר על הכל. אם הלב פנוי – צאו לדייט..גדי
כוכב סטורן ששוהה במזל שלכם מדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם להתארגן נכון וחכם מבחינה כלכלית. תומך בגישה הזו כוכב מרס ששוהה בבית הכספים שלכם: מרס יוצר בלגן וגורם להוצאות גבוהות מהרגיל, ומכריח אתכם לשנות סדרי עדיפויות. אל תבזבזו כספים!דלי
אנרגיה, מרץ, עוצמה ואמביציה – זה חלק ממה שמביא איתו כוכב מרס ששוהה במזל שלכם, והוא אלוף בלהעיר דליים רדומים, ולהבעיר בהם את אש האמביציה... אולם מרס גורם גם לפתיל קצר ולתגובות קיצוניות: נסו לדבר לפני שאתם חוטפים את הקריזה, ואל תנתקו קשרים.דגים
ונוס ששוהה עכשיו במזל סרטן השייך גם הוא ליסוד המים, מאכלסת את בית הרומנטיקה שלכם, ומי רומנטי יותר מאשר שני המזלות האלה.. זוית הרמונית שנוצרת בנוסף בין ונוס לנפטון שליט המזל שלכם מאפשרת גם לרומנטיקה הזו להתממש כקשרים, או כפעילות יצירתית שמחה...כיף.דף הבית
|
אודותי
|
ההורוסקופ היומי
|
פורום
|
תחזית שבועית
|
מאמרים
|
קישורים
|
כתבו לי
© כל הזכויות שמורות ליאיר טריבלסקי 2008

עיצוב ובניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים